Kundeservice

22021300 ordre@spigerverket.no
22021303 lena.martinsen@spigerverket.no
22021302 anne.undli@spigerverket.no
22021307 EvaHeidi.Nord-Varhaug@spigerverket.no
22021300 kundeservice@spigerverket.no

Regnskap

regnskap@spigerverket.no

Salg

Lars Klæboe 99228311 lklaeboe@strongtie.com  Nordland nord for Saltfjellet/Troms/Finnmark
Anders Johnsrud 97538282 ajohnsrud@spigerverket.no Buskerud/Hedmark/Oppland
Per Gunnar Moe 94837508 per.gunnar.moe@spigerverket.no Midt-Norge sør for Saltfjellet/Møre og Romsdal/deler av Oslo Østfold
Robert Jørgensen 94840620 robert.j@spigerverket.no Hordaland/Sogn og Fjordane/Møre
Ragnar Seljeskog 41641455 ragnar.s@spigerverket.no  Rogaland/Sunnhordland Aust og Vest Agder
Hans Kristian Olsen 94154771 hans.kristian@spigerverket.no Vestfold/Telemark Industri
Eyvind Bugge 94133460 eyvind.bugge@spigerverket.no Oslo/Akershus/Østfold

Teknisk

Bjarne Nordvik  95241441 bjarne.n@spigerverket.no Marketing og Produktsjef
Knut Ole Dahl  90476907 kdahl@spigerverket.no Markedssjef /
Country Manager

Serviceverksted

Pål Andresen  95860031 Pal.Andresen@spigerverket.no Serviceansvarlig
Christiania Spigerverk AS Serviceverksted
Smalvollveien 58
0667 Oslo

Personvernregler

Vi lagrer anonymiserte data om ditt besøk på hjemmesiden. Hvis du vil unngå dette, kan du blokkere informasjonskapsler i din webleser.

Eier av hjemmesiden:

Christiania Spigerverk AS
Gullhaugveien 7
0402 Oslo
Tlf. +47 22021300

Hjemmesiden drives og utvikles av:

Idium AS
Sørkedalsveien 10C
0369 Oslo
Tel. +47 22008400

Har du spørsmål om våre personvernregler eller hjemmesiden, kontakt Bjarne Nordvik

Les om våre datasikkerhetsprinsipper her.