Kundeservice

22021300 ordre@spigerverket.no
22021303 lena.martinsen@spigerverket.no
22021302 anne.undli@spigerverket.no
22021307 EvaHeidi.Nord-Varhaug@spigerverket.no
22021300 kundeservice@spigerverket.no

Regnskap

regnskap@spigerverket.no

Salg

Lars Klæboe 99228311 lklaeboe@strongtie.com Nordland nord for Saltfjellet/Troms/Finnmark
Anders Johnsrud 97538282 ajohnsrud@spigerverket.no Innlandet
Per Gunnar Moe 94837508 per.gunnar.moe@spigerverket.no Midtnorge og deler av Oslo / Viken
Robert Jørgensen 94840620 robert.j@spigerverket.no Vestland / Sunnmøre
Ragnar Seljeskog 41641455 ragnar.s@spigerverket.no  Rogaland / Agder
Hans Kristian Olsen 94154771 hans.kristian@spigerverket.no Agder / Vestfold og Telemark + Industri
Eyvind Bugge 94133460 eyvind.bugge@spigerverket.no Viken / Oslo

Teknisk

Bjarne Nordvik  95241441 bjarne.n@spigerverket.no Marketing og Produktsjef
Knut Ole Dahl  90476907 kdahl@spigerverket.no Markedssjef /
Country Manager

Serviceverksted

Pål Andresen  95860031 Pal.Andresen@spigerverket.no Serviceansvarlig
Christiania Spigerverk AS Serviceverksted
Smalvollveien 58
0667 Oslo
Org:
967209562

Personvernregler

Vi lagrer anonymiserte data om ditt besøk på hjemmesiden. Hvis du vil unngå dette, kan du blokkere informasjonskapsler i din webleser.

Eier av hjemmesiden:

Christiania Spigerverk AS
Smalvollveien 58
0667 Oslo

Hjemmesiden drives og utvikles av:

Idium AS
Sørkedalsveien 10C
0369 Oslo
Tel. +47 22008400

Har du spørsmål om våre personvernregler eller hjemmesiden, kontakt Bjarne Nordvik

Les om våre datasikkerhetsprinsipper her.